top of page
Ahşap Palet Fiyatları

Dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarından dolayı ahşap paletler, taşımacılık ve depolama gibi alanlarda en çok tercih edilen malzemeler arasında yer alır.

Tedarik zincirinin tüm aşamalarda kullanılan ahşap paletlerin, ürünlerinizin nakliye sırasında maruz kaldığı hasarı ve maliyetleri azaltması gibi pek çok avantajı vardır. Bu avantajlardan biri de paletlerin farklı şekil ve boyutlarda satın alınabilmesidir.

Standart palet ölçüsü 800 mm x 1200 mm dir. Fakat kullanılacak sektöre ve taşınacak malzemenin özelliğine göre uygun boyut ve ölçülerde palet satın alabilmek mümkündür.

Palet fiyatlarının belirlenmesi çeşitli faktörlere bağlıdır; paletler için standart bir fiyat listesi oluşturmak zordur.

Palet imalatı sırasında paletler için kullanılacak malzemelerin kalitesi, paletin de kalitesini doğrudan belirler.

Paletin kalitesini belirleyen kereste, çivi gibi malzeme maliyetlerinin yanı sıra; işçilik ve nakliye gibi maliyetler de fiyatların belirlenmesinde etkin rol oynar. Yine fiyatların belirlenmesinde sipariş edilen paletin ölçüsü, çeşidi ve sipariş miktarı önemli rol oynamaktadır. Euro palet ve standart ahşap paletler de fiyatları açısından farklılık gösterirler.

 

İhtiyacınız olan palet çeşidini ve miktarını bize iletiniz, size özel en uygun fiyatlarla yardımcı olalım.

Ahşap palet, Euro palet ve daha fazlası…

Atem Palet
Ahşap Palet Fiyatları
bottom of page